Skladník

Práca Nissens

Nová voľná pracovná pozícia.

Miesto práce
Malinovského 1275, 916 21 Čachtice

Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)

Termín nástupu
dohodou

Mzdové podmienky (brutto)
od 1100 € brutto

Uvedená suma zahŕňa aj variabilnú zložku. Okrem nej má zamestnanec nárok na ďalšie príplatky nad rámec Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– vychystávanie materiálov na výrobné linky
– zaskladňovanie materiálov do skladu
– vykládka a nakládka kamiónov
– obsluha vysokozdvižného vozíka
– práca v trojzmennej prevádzke

Zamestnanecké výhody, benefity

– perspektíva dlhodobého zamestnania v stabilnej medzinárodnej spoločnosti so storočnou históriou
– možnosť odborného a kariérneho rastu
– zabezpečená doprava plne hradená spoločnosťou zo smeru Stará Turá, Nové Mesto nad Váhom, Banka, Piešťany, Vrbové a okolité obce
– čiastočná kompenzácia cestovných nákladov
– príplatky nad rámec Zákonníka práce. Variabilná zložka mzdy do výšky 20%.
– široký sociálny program a balíček benefitov pre zamestnancov (firemné akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov, príspevok pri narodení dieťaťa a iné)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– absolvent strednej školy odbor strojárstvo alebo študent VŠ
– predchádzajúca skúsenosť v sklade, so skladovým hospodárstvom výhodou
– zodpovednosť, samostatnosť, manuálna zručnosť

Chceš ďalej rozvíjať svoje talent a skúsnosti?

Zaslať životopis